Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_7827sdk9vmn33eeftm9m4ijr97, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/kovanskm.com/httpdocs/wp-content/plugins/accesspress-anonymous-post/accesspress-anonymous-post.php on line 116 En Güzel Doğum günleri Kovan’da – Kovan Spor Kültürü Merkezi

En Güzel Doğum günleri Kovan’da

/En Güzel Doğum günleri Kovan’da

Bünyesinde basketbol, voleybol, futsal, jimnastik, bale, satranç, müzikli bebek eğitimi, drama, eskrim gibi spor dallarını barındıran Kovan Spor Kültürü Merkezi’nden yepyeni bir etkinlik daha; coşkulu doğum günü kutlamaları.

Eğlencesi hiç eksik olmayan partilerin tek adresi olan Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde en unutulmaz anlar kutlanıyor. Çocuklarımız için özel olarak hazırlanan parti salonumuzda doğum günü partilerinin yanı sıra survivor partileri, Mezuniyet Kutlamaları, Baby Shower Partileri, Diş Buğdayı Partileri gibi bir çok organizasyona da ev sahipliği yapıyor.

Siz de bu sınırsız eğlenceye dahil olmak ve çocuğunuzla birlikte unutulmaz bir partiye ev sahipliği yapmak istiyorsanız Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde yerinizi ayırtın.

İrtibat Numarası: 0541 661 25 25 

 

 

2019-03-25T14:20:27+00:00
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_7827sdk9vmn33eeftm9m4ijr97, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0