Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_ig2fkh541005irbr8u510a7c57, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/kovanskm.com/httpdocs/wp-content/plugins/accesspress-anonymous-post/accesspress-anonymous-post.php on line 116 Basketbol Festivali Kovan’da Düzenlendi – Kovan Spor Kültürü Merkezi

Basketbol Festivali Kovan’da Düzenlendi

/Basketbol Festivali Kovan’da Düzenlendi

Çalışmalarını Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde sürdüren İbrahim Kutluay Basketbol Akademisi’nin geleneksel olarak düzenlediği “March Madness” Basketbol Festivali 16 Mart 2019 tarihinde Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde gerçekleşti.

Türkiye’nin en küçük yaş grubunun yaptığı en büyük sosyal sorumluluk projesi MVP Sportif Organizasyonlar AŞ tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve üç ayrı şehirden 2009 doğumlu sporcuların katıldığı March Madness Basketboll Festival’i İstanbul’da iki gün, yirmi saat boyunca 48 maçta 150’ye yakın sporcu, 11 takımda tam 1341 sayı atarak bu yaş grubunda Türkiye’de en büyük katılımlı sosyal sorumluluk projesine imza attı.

İstanbul’un yanı sıra Eskişehir ve Adana’da ikamet eden 10 yaş altı basketbol sporcularını tek çatı altında buluşturan bu basketbol festivaline ilgi oldukça yoğundu.

Türk basketboluna “Yeni İbo’lar” yetiştirmeyi amaç edinmiş ve bu yönde çalışmalarını aralıksız sürdüren İbrahim Kutluay Basketbol Akademisi teknik heyetine ve sporcularına başarılar dileriz.

March Madness nedir?

“March Madness basketbol festivali, 10 yaş altı sporcuların katılım gösterdiği bir sosyal sorumluluk projesidir. Sporcuların basketbol sevgi ve becerilerini kullanarak toplumsal hassasiyetlerini eyleme dönüştürüp, ihtiyaç sahibi kişilere yardım eli uzatabilecekleri bir ortamı hazırlamak organizasyonun temel amacıdır.”

2019-03-27T15:47:21+00:00
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_ig2fkh541005irbr8u510a7c57, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0